Author Topic: Olive Garden - eat for $1 per meal  (Read 24964 times)

Pizzabrewer

  • Pencil Stache
  • ****
  • Posts: 662
Re: Olive Garden - eat for $1 per meal
« Reply #100 on: August 16, 2019, 06:00:37 PM »
It looks like the one lifetime pass that was listed on ebay went for $2700.

I did manage to buy one of the 9-week passes.  I have it listed on ebay but so far no takers.

radram

  • Pencil Stache
  • ****
  • Posts: 955
Re: Olive Garden - eat for $1 per meal
« Reply #101 on: August 17, 2019, 11:13:28 AM »
It looks like the one lifetime pass that was listed on ebay went for $2700.

I did manage to buy one of the 9-week passes.  I have it listed on ebay but so far no takers.

congrats on getting one. At that price point, I think I would most likely have kept it and put it into my daughters name.